Apie autorius

Kontaktai: Tel: +370 646 85212 Skambinti 📱 Email ✉ studiopaintingslt@gmail.com

Spauda apie mus

Skaityti visą straipsnį spausti čia

https://www.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/santykis-atvedes-i-mena-1173214

Parodos

Paroda „Horizontai” 2024 metai

Paroda RKC 2022 metai

***

Paveikslų autorė-Lilija Keruckaitė-Dirsienė gyvena ir tapo Kaune. Autorę visada domino tapyba, menas, daug metų piešė miniatiūras. Lilijos tušu piešti darbai pasklidę po platų pasaulį- JAV, Izraelis, Europa. Dailininkė studijavo Vilniaus universitete lietuvių filologiją. Gyvenime piešia dėl polinkio, ne komerciniais pagrindais. Kaip pati autorė sako, piešia tada, kai “pagauna” įkvėpimą. Meno niekada nemaišė su komercija ir nesistengė to daryti. Menininkės darbai dažnai turi alegorinius ir metaforinius elementus, atskleidžiančius žmogaus ir gamtos santykį.
Dabartinė technika- akrilas, paveikslai tapomi be konkrečių kompozicijų paliekant laisvę pačiam žiūrovui įprasminti ir suteikt nutapytam paveikslui mintį, kuri gali kisti ir tai yra nuostabu- tai abstrakcija!
Autorė gyvena paprastu dėsniu- imti tiek, kiek reikia, ir ne daugiau.

Kontaktai: Tel: +370 646 85212 Skambinti 📱 Email ✉ studiopaintingslt@gmail.com

***

Julius Dirsė (g. 1986 m.) – taip pat abstrakčių paveikslų kūrėjas, nors tapybos menas atrastas neseniai, autoriaus kūryboje abstraktūs pasauliai yra kupini simbolių ir prasmių. Jie kviečia žiūrovą susimąstyti, atrasti savo interpretacijas ir pajusti menininko emocijas. Juliaus Dirsės kūrybą įkvepia filosofija, psichologija. Tapyba jam – būdas išreikšti savo požiūrį į pasaulį ir vidinį dialogą, kurį autorius pasakoja drobės paviršiuje.

Kontaktai: Tel: +370 646 85212 Skambinti 📱 Email ✉ studiopaintingslt@gmail.com